Kyla klausimų? Norite pasikonsultuoti? Ar tiesiog išgirsti protingą patarimą? Paskambinkite mums +370 615 31312  ir kartu surasime geriausią sprendimą. 

Kadastriniai sklypų matavimai

   Atliekame:
– žemės ūkio paskirties sklypų kadastrinius matavimus;
– miškų ūkio paskirties sklypų kadastrinius matavimus;
– vandens ūkio paskirties sklypų kadastrinius matavimus;
– konservacinės paskirties sklypų kadastrinius matavimus;
– kitos paskirties sklypų kadastrinius matavimus;
– po patvirtinto formavimo-pertvarkymo projekto sklypų kadastrinius matavimus;
– po patvirtinto detalaus plano sklypų kadastrinius matavimus.

Kadastriniai sklypų matavimai – veiksmai, kuriais nustatoma nekilnojamojo daikto tapatybė, žemės sklypo ribų posūkio taškų ir statinių fizinių ribų koordinatės, geometriniai matmenys ir techniniai nekilnojamųjų daiktų parametrai, apskaičiuojamas žemės sklypo ir jame esančių žemės naudmenų plotas ir kiti šį daiktą apibūdinantys kadastro duomenys. Žemės sklypų kadastriniai matavimai, nustatant žemės sklypų ribų posūkio taškų ir riboženklių koordinates valstybinėje geodezinių koordinačių sistemoje (LKS-94), atliekami žemės sklypus padalijant, atidalijant, sujungiant ir atliekant jų amalgamaciją, parduodant, išnuomojant ar suteikiant panaudai kitos paskirties valstybinės žemės sklypus, kurių ribų posūkio taškų ir riboženklių koordinatės nenustatytos valstybinėje geodezinių koordinačių sistemoje, žemės sklypo savininkui pageidaujant patikslinti žemės sklypo plotą, įregistruotą Nekilnojamojo turto registre, jeigu ribos posūkio taškų ir riboženklių koordinatės nenustatytos valstybinėje geodezinių koordinačių sistemoje.
Kadastrinių matavimų byla – nekilnojamojo daikto kadastro duomenų nustatymo metu parengtų planų, užpildytų kadastro formų ir kitų dokumentų apie nekilnojamąjį turtą, sukomplektuotas rinkinys.
Reikalingi dokumentai:
– sklypo teisinės registracijos dokumentai (pirkimo – pardavimo sutartis, registro pažymėjimas);
– preliminarus arba detalus žemės sklypo planas;
– jeigu sklype yra statiniai, statinių teisinės registracijos dokumentai (registro pažymėjimai);
– kiti su sklypu susiję dokumentai.

 

 

    Jūsų vardas (būtina)

    Jūsų el. pašto adresas (būtina)

    Tema

    Jūsų žinutė