Pirmą kartą parašysiu kam nors padėką viešai. Šis kolektyvas puikiai tiks tam, kuris vertina kokybę, profesionalumą, idėjas, bei tikisi prieinamos kainos. Puikūs specialistai, įsiklausantys į kliento norus, padedantys priimti geriausius sprendimus. Esu visiškai ramus ir užtikrintas rekomenduodamas UAB „Geoera“ pažįstamiems ir savo draugams. Bei visiems kam reikalingos kadastrinių matavimų paslaugos.
Giedrius, www.pjovejai.lt
Dėkoju UAB „Geoera“ kolektyvui už profesionalų darbą. Taip pat už parodytą kūrybišką požiūrį ieškant originalių sprendimo variantų. Kokybiškas, greitas jūsų darbas ir puikios kainos yra labai geras derinys, tad neabejoju ir tolimesniu mūsų bendradarbiavimu.
Mindaugas
Neitiketina, kad dar yra tokiu koletyvu, atiduodanciu visa dusia klientui.Su ta minute, kai i juos kreipiesi, pasibaigia visi rupesciai.Kol jie atlieka darbus, bendrauja su klientu, kaip su artimu biciuliu. Kolektyvas nepaprastai malonus, energingas, paslaugus ir lankstus.Dekoju, Jums, kad esate, kad sukuriate tokia atmosfera, kuri suteikia vilciu, kad ne viskas perkama, kad leidziate pajusti, kad zmogus zmogui dar si ta reiskia daugiau, nei popierini banknota…Sekmes Jums dideles, geru klientu ir klestejimo.
Rimanta, Rekvizitai.lt