Įmonė įkurta 2011 metais. Pasitelkę darbams aukšto tikslumo prietaisus, kompiuterius ir licenzijuotą programinę įrangą, vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos įstatymais ir nutarimais, bei kitais teisės aktais, klientų buvome įvertinti, kaip rimti ir atsakingi savo srities žinovai. Todėl klientų ratas sparčiai plečiasi. Įmonėje dirba profesionalūs geodezininkai turintys daugiametę patirtį, bei licencijas.

Žemėtvarkos srityje, pagal šiuolaikinius įstatymus ir reikalavimus yra nustatytos ir licencijuotos kelių firmų įrenginių grupės, bei programinės įrangos, kurių neturint, ši veikla – neįmanoma. Įmonė dirba su licencijuotais irenginiais: tacheometru Leica TCR 407 + priedai, GPS prietaisų Leica komplektu (valdiklis CS10, antena GS08). Programinė įranga skirta šios veiklos darbams: GeoMap 2009, “BYLA”, Vį Registrų centro programa “Geomatininkas”.

Pagrindiniai įmonės klientai yra fiziniai asmenys, kurie užsako mūsų teikiamas paslaugas.

Žemėtvarkos darbams atlikti – būtina informacija iš Vį Registrų centro duomenų bazės, Vidaus reikalų ministerijos prie LR duomenų, su kuriomis yra sudarytos sutartys, dėl informacijos teikimo. Taip pat, NŽT prie ŽŪM  skyrių teikiama archyvinė medžiaga.

 

Įmonės teikiamos paslaugos :

Kadastriniai (geodeziniai) sklypų matavimai,>>>

Žemės sklypo naudojimosi tvarkos nustatymas,>>>

Riboženklių atstatymas (nužymėjimas),>>>

Formavimo ir pertvarkymo projektai,>>>

Pastatų ašių nužymėjimas,>>>

Pastatų išpildomosios nuotraukos,>>>

Topografinės nuotraukos.>>>

PATARIMAI

video